جایگزین شکر در قهوه ؛ چند پیشنهاد ویژه به جای شکر

حتما شما هم بعد از آماده کردن یک فنجان قهوه فوری یا سفارش دادن قهوه مورد علاقه خود در کافه، دوست دارید آن را با یک خوراکی شیرین نوش جان کنید یا ماده‌ای دیگر را برای شیرین کردن قهوه خود، جایگزین شکر کنید.

اینجا باهم چند گزینه جذاب برای سرو کردن در کنار قهوه بررسی میکنیم.

کوکی، جایگزین شکر در قهوه

کوکی‌ها با طعم‌ها و اندازه‌های مختلف و ظاهر و شیک و بامزه‌ای که دارند. ،یکی از گزینه های پرطرفدار میان قهوه خورها محسوب می‌شوند، شیرینی کم این خوراکی ها معمولا به مذاق مشتاقان قهوه خوش می‌آید و کام آن‌ها را شیرین می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم از کوکی‌ها در کنار قهوه های سنگین تر و خالص مثل اسپرسو، آمریکانو یا قهوه های فوری ترکیب نشده با شیر استفاده کنید. کوکی گزینه مناسب برای سرو شدن در کنار کوبیزکو کلاسیک ۲در یک هم به حساب می‌آید

بستنی وانیلی انتخاب غیرمنتظره برای جایگزینی شکر در قهوه

ترکیب یک فنجان قهوه داغ با یک اسکوپ بستنی وانیل را به هیچ عنوان از دست ندهید و برای یک بار هم که شده امتحان کنید. حاصل این ترکیب رویایی، یک نوشیدنی جذاب بر پایه قهوه بنام “آفوگاتو”  خواهدبود. کافیست یک اسکوپ بستنی وانیلی را در فنجان قرار دهید و بعد قهوه را درون فنجان بریزید و از این ترکیب لذت ببرید. پیشنهاد ما این است که در تابستان های داغ حتما این نوشیدنی را امتحان کنید.

 

انتخابی خوشمزه و جایگزین شکر در قهوه؟ طعم قهوه‌ات عسل!

عسل، این معجزه خوشرنگ، سرشار است از ویتامین‌های A، B و آمینو اسید و خواص فوق‌العاده دیگر و همچنین از فروکتور و گلوکوز تشکیل شده که به راحتی و سریعا در بدن مورد استفاده و سوخت و ساز قرار می‌گیرند. ضمن اینکه عسل شیرین تر از شکر است پس برای شیرین کردن قهوه خود به مقدار کمتری عسل نسبت به شکر احتیاج دارید. پس با وجود اینکه مقدار کالری عسل بیشتر است، راحت‌تر در بدن مورد سوخت و ساز قرار می‌گیرد و مقدار کمتری از آن شما را راضی نگه می‌دارد و از این نظر هم گزینه مناسب تری به به جای شکر خواهد بود؛ به ویژه برای افرادی که به دنبال تناسب اندام و رعایت یک رژیم غذایی مناسب هستند.

طعم دهنده ها جایگزین شکر در قهوه

قهوه خورها با استفاده از طعم دهنده یا اصطلاحا سیروپ ها به جای شکر در قهوه بیگانه نیستند. استفاده از سیروپ کارامل، فندق و حتی نعنا، انتخابی درجه یک به جای شکر در قهوه‌ است. حتی می‌توانید از این طعم‌دهنده‌ها در هات‌چاکلت هم استفاده کنید و از طعم تازه آن لذت ببرید. به طور مثال استفاده از طعم‌دهنده فندق در هات‌چاکلت کوبیزکو می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل برای صبحانه امروز باشد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *