اویتن جایگزین قهوه برای کودکان

همه میدانیم که قهوه برای کودکان چه مضراتی دارد و ممکن است باعث بروز چه مشکلاتی شود اما قبل از معرفی محصول جدید کوبیزکو، برخی چالش هایی که قهوه برای کودکان ایجاد می‌کند را باهم مرور میکنیم:

  • پوسیدگی دندان: خاصیت اسیدی قهوه برای مینای دندان های کودکان که هنوز استحکام کافی را ندارد، خطرناک است و موجب پوسیدگی و پوکی دندان‌های جوان آن‌ها خواهدشد.
  • پوکی استخوان: قهوه باعث تشدید و افزایش ادرار در کودکان خواهد شد و ازآنجایی که ادرار بیش از حد موجب کاهش کلسیم بدن می‌شود، نوشیدن قهوه برای کودکان احتمال ابتلای آنان به پوکی استخوان را افزایش می‌دهد.
  • بیش فعالی: کودکان و به ویژه دانش آموزان به تمرکز و آرامش بیشتری برای یادگیری مسائل مختلف احتیاج دارند اما کافئین موجود در قهوه باعث بروز انرژی کاذب و افزایش سطح هوشیاری کودکان خواهدشد. این مسئله روی عوامل مهمی مانند خواب کودکان، روابط اجتماعی آن‌ها و سلامت قلب‌شان تاثیر بگذارد.

قهوه برای کودکان و علاقه آن ها به نوشیدنی های بزرگسالان

روانشناسان کودک معتقدند که کودکان و نوجوانان دوست دارند گاهی عادات بزرگسالان را تمرین کنند و از آن‌ها الگو میگیرند. قهوه خوردن و استفاده از قهوه های فوری، یکی از این عادات است. حتما برایتان پیش آمده در یک کافه یا مهمانی و حتی در منزل به وقت عصرانه دوست داشته باشید، یک فنجان قهوه بنوشید و در این موقعیت با اصرار کودکان برای صرف قهوه مواجه شده‌اید. این درحالیست که همه می‌دانیم که قهوه برای کودکان مناسب نیست.

جالب است بدانید که اکثر کودکان طعم تلخ قهوه را دوست ندارند و تنها از ظاهر انجام این کار لذت می‌برند و از تقلید کار بزرگسالان لذت می‌برند.

اویتن ترکیب شکلات و مالت، جایگزین قهوه برای کودکان

قهوه فوری کوبیزکو پودر شکلات و مالت با ساشه

تا به حال از فواید مالت شنیده‌اید؟ عصاره گندم مالت گنجینه ایست غنی از ویتامین های مختلف و املاح معدنی. همچنین وجود فیبر در مالت باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش خواهدشد.

ویتامین A موجود در مالت در سن رشد و دوره بلوغ باعث بهبود روند استخوان‌سازی و سلامت پوست، مو و نقویت قدرت بینایی خواهدشد واز این رو مصرف یک نوشیدنی حاوی مالت برای کودکان می‌تواند قدمی مثبت در حفظ و افزایش سلامتی آنان باشد.

نوشیدنی فوری اویتن یکی از محصولات جدید کوبیزکو است و با هدف تولید یک نوشیدنی سالم و البته بدون کافئین برای افراد مختلف و به ویژه کودکان و نوجوانان وارد بازار شده است.

وجود شکلات در ترکیب مقوی اویتن نیز باعث افزایش تمایل آن‌ها نسبت به مصرف این نوشیدنی خواهدشد و به نظر می‌رسد این محصول جایگزینی مناسب ومقوی برای نوشیدنی محبوب و نوستالوژیک کودکان یعنی شیرکاکائو باشد.

طرز مصرف اویتن ، جایگزین قهوه برای کودکان

این محصول را از نظر چگونگی مصرف می‌توان از خانواده قهوه های فوری دانست. برای تهیه یک فنجان OV10 فقط به یک بسته OV10 کوبیزکو و یک فنجان آب جوش نیاز دارید. در این حالت به راحتی می‌توانید در سریع ترین حالت ممکن تجربه‌ای دلچسب از نوشیدن یک فنجان OV10 را تجربه کنید. محصولی که به شدت به کودکان و نوجوانان ورزشکاران پیشنهاد می‌شود.

اویتن را می‌توانید از اینجا خریداری کنید

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب

ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *